Přespolní běh - Reportážní fotografie

Přespolní běh ZŠ Harrachov

Základní škola v Harrachově ve spolupráci se zřizovatelem MěÚ Harrachov a Národním sportovním centrem uspořádala tradiční podzimní školní závod v přespolním běhu. Tato akce proběhla v úterý

1. 10. 2023 tradičně v areálu běžeckého stadionu u Skicentra. Závodu se zúčastnilo celkem 74 žáků, kteří soutěžili v 9 kategoriích. Tratě závodu pro nás připravilo Národní sportovní centrum v čele s paní Eliškou Jeníkovou. Závody proběhly za příjemného podzimního počasí v pěkné sportovní atmosféře. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo ihned po doběhu kategorií přímo na stadionu. První tři závodníci v každé kategorii byli odměněni medailemi, diplomy a věcnými cenami. Všichni účastníci závodu si zasloužili sladkou odměnu. Odměny závodníkům předávali pan Tomáš Ploc, místostarosta Města Harrachova, pan Vít Háček, ředitel Národního sportovního centra a paní učitelky Jana Jahodová a Natálka Schořová.

Velké poděkování patří sponzorům, kteří přispěli pěknými cenami či financemi: paní Jana Lukášková – Valuty Net, firma Amix, pan Pelc - K a P Ski and Bike a Město Harrachov.

Za učitele tělesné výchovy J. Jahodová.

Více z této kategorie: « Zahájení školního roku 2024/2025