Nabídka školních kroužků

Nabídka školních odpoledních kroužků:

Všeobecná sportovní průprava pro žáky předškolního věku až 4. třídy (náhrada za atletiku a gymnastiku) – vedoucí: V. Černá, pondělí 14:00 – 15:30 hod.

Sportovní hry pro žáky 5. – 9. třídy – vedoucí: J. Jahodová, úterý (čas bude upřesněn)

Robotika a algoritmizace I pro žáky 1. – 4. třídy – vedoucí: P. Kroupa, čtvrtek 13:30 – 14:30 hod.

Robotika a algoritmizace II pro žáky 5. – 9. třídy – vedoucí: P. Kroupa, středa 14:15 – 15:15 hod.

Výtvarný kroužek pro žáky 1. – 6. třídy – vedoucí: A. Grísniková, bude upřesněno

Šachy pro žáky 1. – 7. třídy – vedoucí: M. Chrz, bude upřesněno

Do přílohy přikládám organizaci školního roku 2024/2025 s uvedením všech prázdnin a dále doložku o schválení nové částky měsíční platby za školní družinu (mění se na 500,-Kč).

S pozdravem a přáním úspěšného nového školního roku, P. Šebelková, zástupkyně ř. š.