Mikuláš ve škole - Reportážní fotografie

Mikuláš ve škole

V úterý 6. 12. 2022 se po dvou letech, kdy nám školní docházku ovlivnil Covid, opět uskutečnila tradiční „Mikulášská nadílka“. Tentokrát Mikulášovu družinu tvořili čertíci a andílci v čele se samotným Mikulášem z 9. třídy. Celá mikulášská začala v první třídě a postupně prošla všechny třídy školy. Některé děti Mikuláš pochválil, ale některé „zlobivce“ si málem odnesli čerti. Nakonec vždy celá třída společně Mikulášovi a jeho družině zazpívala a za to dostaly všechny děti mikulášskou dobrůtku.