Rozsvěcení vánočního stromu - Reportážní fotografie

Rozsvěcení vánočního stromu

Na neděli 27. 11. vyšla První adventní neděle letošního roku. To je termín, kdy se v Harrachově rozsvěcí vánoční strom. K této příležitosti si p. učitelky A. Grísniková a V. Černá připravily s výběrem žáčků naší školy pásmo vánočních písní a koled. A tak před samotným Krakonošem a spoustou rodičů, prarodičů, kamarádů a návštěvníků děti zazpívaly všechny své písně a navodily tak krásnou vánoční atmosféru.

Moc děkujeme Aničce Grísnikové a Vlaďce Černé za práci, kterou si s dětmi při přípravě na tuto akci daly!

Více z této kategorie: « Dravci ve škole Mikuláš ve škole »